WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Program Weekendowy

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

Ludzie radia

Marcin Janota
prezenter, szef muzyczny 
janota@radiofest.pl

 

Grzegorz Stasiak
prezenter, stasiak@radiofest.pl

 

Adrian Klimala
prezenter, 
klimala@radiofest.pl

 

Marek Szołtysek
felietonista,
szoltysek@radiofest.pl

 

Marcin Skalski
prezenter, 
skalski@radiofest.pl

 

Jerzy Raczek
prezenter, 
raczek@radiofest.pl

 

Krzysztof Ferdyn
prezenter, ferdyn@radiofest.pl