WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

27.01.2021Sosnowiecka Mediateka zaprasza na seans w "Strefie Kinomana"

Nie od dziś wiadomo, że w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu swoje miejsce znajdą nie tylko miłośnicy literatury, ale także melo- i kinomani. 
 
Dla tych trzecich sosnowiecka Biblioteka od niemal 10 lat organizuje liczne pokazy filmowe, a w tym roku zamierza rozszerzyć dodatkowo ofertę o Seanse w Ogrodzie. To jednak nie koniec atrakcji dla miłośników X muzy!
 
Dla widzów, którzy cenią sobie intymność kinowego doświadczenia i przy wyborze repertuaru podążają własnymi ścieżkami, Multimedia dla Dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki przygotowały wyjątkowe stanowisko w STREFIE KINOMANA. 
 
Na osoby chcące przetestować nową opcję korzystania ze zbiorów Mediateki czeka wygodny fotel z podnóżkiem, duży ekran (43 cale), profesjonalne (i regularnie odkażane) słuchawki, odtwarzacz DVD i Blu-Ray i ponad 600 filmów o doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Wśród zgromadzonych i stale uzupełnianych filmowych skarbów, znaleźć można zarówno filmową klasykę, największe kinowe hity ostatnich lat, jak również coś dla koneserów i pasjonatów. Warto wspomnieć, że pracownicy Multimediów to też kinomani, więc w razie potrzeby fachowo doradzą w wyborze odpowiedniego filmu.
 
Korzystanie ze STREFY KINOMANA w Multimediach dla Dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki jest bezpłatne, ale dostępne tylko dla czytelników Biblioteki posiadających aktualną kartę biblioteczną.
 
Informacji o usłudze udzielają pracownicy Zagłębiowskiej Mediateki – osobiście, telefonicznie (534 868 481), lub mailowo (multimedia.dorosli@biblioteka.sosnowiec.pl) w godzinach otwarcia instytucji.
 
Źródło: Zagłębiowska Mediateka