WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

29.04.2021Sosnowiec: Kwiatowa Dolina rośnie w oczach!

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy sosnowiecki MZBM-TBS zakończy budowę 15 domów jednorodzinnych przy ulicy Rydza-Śmigłego.
 
Wszystkie domy mają już właścicieli, a spółka rozpisała przetarg na budowę kolejnych budynków w ramach „Kwiatowej Doliny”.
 
Realizacja dwóch pierwszych dwóch etapów i szybka sprzedaż domów zachęciła spółkę do kontynuowania projektu. W trzecim etapie powstanie 18 domów w identycznym stylu do obecnie budowanych. Wszystkie będą miały taką samą powierzchnię użytkową 110 m2.
– Zainteresowanie kolejnym etapem budowy jest bardzo duże, odbieramy w tej sprawie masę telefonów – mówi Agnieszka Czechowska-Kopeć, prezes MZBM-TBS.
 
Projekt przewiduje, że na parterze domu będzie salon wraz z aneksem kuchennym i łazienka. Na piętrze jest miejsce na cztery pokoje oraz łazienkę. Każdy dom będzie miał również garaż.
 
Cena za poszczególne budynki, które powinny powstać w 11 miesięcy od podpisania umowy będzie znana po wyłonieniu wykonawcy.
 
Cały projekt „Kwiatowej Doliny” składa się z 4 etapów. W ostatnim powstanie planowana jest budowa 10 budynków z garażami.
 
Źródło: UM Sosnowiec