WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

17.09.2021Prace dyplomowe o Gliwicach poszukiwane!

Rusza XVI edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Gliwic. Autorzy prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub doktorskich, które mogą być wykorzystane do promocji miasta, mają szanse na wygranie nagród pieniężnych lub rzeczowych. Termin zgłoszeń upływa 15 października. W poprzednich latach nagrodzono w sumie 52 osoby.
 
W konkursie mogą wziąć udział absolwenci studiów wyższych, którzy obronili tytuły w latach 2018–2021 i nie brali udziału w poprzednich edycjach. Uwaga! Prawo do zgłaszania prac mają władze uczelni lub wydziału, posiadające prawo do nadawania tytułu licencjata, inżyniera, magistra lub doktora. Autorzy mogą także zgłosić prace do konkursu – po uzyskaniu rekomendacji władz uczelni, wydziału lub placówki badawczej. O tym, które prace zostaną nagrodzone, zadecyduje Prezydent Miasta Gliwice w oparciu o opinię komisji konkursowej, w skład której wejdą przedstawiciele Prezydenta Miasta, Rady Miasta Gliwice oraz Politechniki Śląskiej.
 
Termin zgłoszeń do konkursu upływa 15 października. Prace przyjmowane są w sekretariacie Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21, p. 132, tel. 32/239-12-89). Regulamin jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach (bip.gliwice.eu).
 
 źródło:www.gliwice.eu