WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

16.03.2021Po meble na giełdę samochodową w Gliwicach

1500 metrów kwadratowych wypełnionych meblami – tak MZUK wyobraża sobie w przyszłości świeżo wyremontowaną halę na terenie giełdy samochodowej w Gliwicach.

Pierwsi producenci już przygotowali swoje ekspozycje. W hali przy ul. Błonie 12 stanęły krzesła, stoły, kanapy, narożniki.

– Zależy nam na tym, żeby ta hala była miejscem bezpośredniego kontaktu producenta mebli z klientem. – mówi Paweł Tyrakowski, kierownik gliwickiej giełdy. – Obiekt przeszedł kompleksowy remont: począwszy od odnowienia konstrukcji dachu, przez ściany, kończąc na wybrukowaniu posadzki. Hala jest czysta, jasna, dobrze oświetlona.


Dla klientów hala jest czynna od poniedziałku do niedzieli. Szukający mebli, będą mogli wejść do środka, obejrzeć produkty oraz zdobyć namiar na producenta, który stworzy mebel zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zainteresowanie halą wśród producentów mebli jest ogromne! Na ten moment podpisane są umowy na niemal całą powierzchnię. Teraz dzierżawcy doposażają swoje ekspozycje i – z dnia na dzień – hala wypełnia się meblami.

Przypominamy również, że elementów wyposażenia domu można szukać w każdą niedzielę, kiedy na giełdę tradycyjnie już przyjeżdza wielu stolarzy, producentów i sprzedawców mebli.

To już druga wyremontowana hala na terenie giełdy. Pierwsza została wydzierżawiona w całości i swoje miejsce znalazła tam cotygodniowa giełda akwarystyczno-zoologiczna. W kolejce czeka kolejny budynek, w którym w przyszłości udostępnione zostanie miejsce pod działalność gospodarczą.
Miejski Zarząd Usług Komunalnych jest administratorem giełdy samochodowej w Gliwicach.

źródło: www.mzuk.gliwice.pl