WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

03.02.2021Muzeum w Gliwicach znów czynne, a do 21 lutego - bezpłatne zwiedzanie!

Po długich miesiącach pandemicznych obostrzeń Muzeum w Gliwicach znów otworzyło się dla zwiedzających. Aby zachęcić wszystkich do odwiedzin wszystkie wystawy i Oddziały Muzeum w Gliwicach do 21 lutego zwiedzać będzie można bezpłatnie!

Bardzo się cieszymy, że w progach Muzeum znów pojawią się zwiedzający. Z naszą publicznością w ostatnich miesiącach pozostawaliśmy w stałym kontakcie on-line, organizując wykłady, zajęcia edukacyjne czy wernisaże, jednak Muzeum nie da się sprowadzić tylko do przekazywanej treści, bez względu na to, w jak atrakcyjną formę jest opakowana. Muzeum to także miejsce. Miejsce, z którym zarówno nasza publiczność, jak i my  jesteśmy związani - deklaruje Grzegorz Krawczyk, dyrektor Muzeum w Gliwicach.


Na zwiedzających czekają m.in. dwie wyjątkowe wystawy czasowe : w Willi Caro „Fedruję śląski krajobraz… Rafał Malczewski – Antoni Wieczorek”, w Czytelni Sztuki „Śląsk w obrazach fotograficznych Jana Bułhaka”. Szczegółowe informacje dotyczące wystaw oraz regulamin zwiedzania dostępne są na stronie http://www.muzeum.gliwice.pl .

fot.Z.Daniec
źródło: www.gliwice.eu