WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

10.03.2021Lotnisko w Pyrzowicach ma swoje taksówki

GTL-SERVICE sp. z o.o., pod patronatem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, uruchomił Katowice Airport Taxi. To oficjalny przewoźnik pyrzowickiego lotniska.
 
Nadrzędnym celem projektu „Katowice Airport Taxi” jest uzupełnienie łańcucha usług realizowanych przez lotnisko dla zapewnienia pasażerom komfortu podróży - od drzwi domu aż do punktu odpraw. Kierowca Katowice Airport Taxi może odebrać pasażera z domu, pomóc w zniesieniu bagażu do taksówki i odprowadzić pasażera do stanowiska check-in. Może również odebrać podróżującego z hali przylotów, czekając na niego z tabliczką imienną.
- Zależy nam, aby podróżujący nie musieli martwić się dojazdem, znalezieniem parkingu, miejsca postojowego i dotarciem do odprawy bagażowej. Chcemy do maksimum ułatwić im podróż i ograniczyć do minimum stres z nią związany – mówi Andrzej Olko, prezes Zarządu GTL-SERVICE sp. z o.o.
 
Pod terminalem przylotowym C wydzielona jest oznakowana zatoczka Taxi z cennikiem, numerem telefonu do zamawiania taksówki, kodem QR do pobrania aplikacji mobilnej oraz rezerwacji internetowej. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i IOS. Używając jej można zarezerwować  taksówkę, podejrzeć planowaną trasę i poznać szacowany koszt przejazdu. Taksówkę zarezerwować można też na głównej stronie Katowice Airport.
 
Pasażerowie podróżujący taksówką lotniskową zyskują pewność, że podróż z lub na lotnisko upłynie bezpiecznie, komfortowo i przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego.
 
Źródło: Katowice Airport