WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

20.10.2021Gliwice szukają kupców na Jarmark Bożonarodzeniowy

 
W grudniu na Rynku po raz kolejny pojawi się Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy.Miasto aby  stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę – artystom i kupcom oferuje domki handlowe.
 
Udekorowany świątecznymi ozdobami Rynek wygląda magicznie. Przez cały tydzień na stoiskach można znaleźć pomysły na prezenty pod choinkę albo zjeść coś pysznego. W soboty i niedziele Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy Miasto Gliwice przygotowuje dla mieszkańców świąteczne koncerty, spektakle i konkursy.
 
Artyści i kupcy, którzy chcą włączyć się w organizację Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 27 października mogą wysyłać zgłoszenia. Ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby choinkowe, ale też bożonarodzeniowe jedzenie i napoje – przekonaj nas, że wpasujesz się na swoim stoisku w świąteczny klimat.
 
Organizator Jarmarku, Miasto Gliwice, zapewnia domki handlowe (odpłatnie – 600 zł za 1 domek), zaplecze sanitarne i świąteczne ozdoby. Handlowców będą obowiązywały: opłata targowa (w wysokości zgodnej ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic), jednorazowa opłata za wynajem domków, opłata za prąd (w wysokości 2,16 zł netto za 1 KW, zgodnie ze wskazaniami licznika zainstalowanego w każdym z domków handlowych) oraz opłata za opróżnianie pojemnika na odpady komunalne zmieszane, przypisanego do każdego stoiska handlowego. Koszt jednorazowego odbioru jednego pojemnika wynosi 60,92 zł brutto.
 
Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21), pocztą na adres Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej UM w Gliwicach oraz mejlowo na skrzynkę kom@um.gliwice.pl. Do zgłoszenia trzeba dołączyć wypełniony formularz.
 
fot. J. Szymik / UM Gliwice
 
źródło:www.gliwice.eu