WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

03.08.2021Czy Bielsko-Biała obroni tytuł "kwiatowej stolicy Polski"? Zależy od głosów turystów i mieszkańców

Konkurs dopiero ruszył, a Bielsko-Biała już objęło zdecydowane prowadzenie – mowa o plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. To 10., jubileuszowa, edycja plebiscytu, a stolica Podbeskidzia broni tego zaszczytnego tytułu.

Głosowanie ruszyło 1 sierpnia i potrwa do 19 sierpnia do godziny 18.00. Tuż po tej godzinie poznamy laureata plebiscytu. Aby Bielsku-Białej udało się obronić ubiegłoroczny tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce, potrzebne są kliknięcia lubię to - należy je zostawić dokładnie pod zdjęciem miasta na facebookowym profilu Inspirowani Naturą.

- W plebiscycie zwycięży miasto, które otrzyma najwięcej kliknięć. Już drugiego dnia głosowania Bielsko-Biała ma prawie 700 lajków i dziesiątki bardzo pozytywnych komentarzy.. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie nagrody z puli o łącznej wartości aż 16 tysięcy złotych i zaszczytny tytuł. Przewidziano również upominki dla głosujących – mówi Wiesław Maj, naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej w UM w Bielsku-Białej:

Plik dźwiękowy: tk_1kwiatyBB%20SET.mp3

Bielsko-Biała zostało najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power w ubiegłym roku. Zebrało w sumie 4.030 głosów, a w nagrodę otrzymało obsadzoną wieżę kwiatową.

W konkursie na „Kwiatową Stolicę Polski” startują również inne miasta z naszego regionu, m.in. Cieszyn, Kęty, Żory, Racibórz i Olsztyn.

 

Źródło: UM w Bielsku-Białej, foto: InspirowaniNaturą/Fb