WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

15.04.2021Chorzów: rusza kolejny etap przebudowy ulicy Hajduckiej!

W czwartek (15.04) ok. godz. 12 wdrożony zostanie kolejny etap przebudowy ulicy Hajduckiej w Chorzowie. Robotami zostanie objęta połowa ulicy po stronie nieparzystej numeracji budynków na odcinku położonym pomiędzy ulicami Dąbrowskiego i Wolności. 
 
Na czas prowadzonych prac ww. fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu pojazdów. Dopuszczony zostanie jedynie przejazd pojazdów budowy oraz dojazd do posesji położonych przy ulicy Hajduckiej nr 1-14 (mieszkańcy, osoby prowadzące działalność gospodarczą, służby komunalne). Ze względu na wprowadzenie tymczasowego ruchu jednokierunkowego dojazd do ww. posesji możliwy będzie z kierunku skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego. 
 
Pomiędzy skrzyżowaniem ulicy Hajduckiej z ulicami Wolności i Strzelców Bytomskich oraz skrzyżowaniem ulicy Hajduckiej w ulicą Dąbrowskiego wyznaczony zostanie objazd prowadzony ulicami Wolności, Armii Krajowej i Dąbrowskiego. 
 
 
Pieszym wyznaczone zostaną odpowiednio zabezpieczone ciągi umożliwiające dojście do posesji położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca prowadzonych robót.  
 
Ponadto wprowadzone zostaną zmiany tras i rozkładów jazdy pojazdów publicznej komunikacji zbiorowej. Szczegóły TUTAJ
 
Zakończenie tego etapu prac planowane jest do końca lipca.  
 
Kierujących pojazdami oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania zabezpieczającego miejsce prowadzonych robót. 
 
Źródło: UM Chorzów