WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

01.12.2021Bytom: rejestracja do poradni specjalistycznych pod jednym numerem!

Szybciej i łatwiej można zarejestrować się do lekarza specjalisty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. Już 1 grudnia rusza call center dla pacjentów poradni specjalistycznych.
Bolączką naszego szpitala był utrudniony kontakt telefoniczny do poradni. To bardzo ważna inwestycja, bo nie tylko ułatwi pacjentom rejestrację, ale odciąży też rejestratorki w poradniach – mówi Marcin Briks, zastępca dyrektora ds. techniczno-administracyjnych WSS nr 4. 
 
Wszystkie połączenia odbierać będzie zespół odpowiednio przeszkolonych ludzi, którzy przy użyciu specjalnego programu, zarejestrują pacjenta, ustalą termin wizyty. Rejestratorki w poradniach będą mogły w należyty sposób zająć się obsługą pacjenta przy okienku.
 
Dzwoniąc na numer 32 1 555 000 pacjent dowie się, jak długi jest czas oczekiwania na rozmowę, ile osób czeka prze nim w kolejce na połączenie. Nowością jest też system powiadamiania o zbliżającym się terminie wizyty u lekarza czy badania. Osoby zainteresowane otrzymają maila lub sms z komunikatem.
 
Call center rejestrować będzie do poradni: chirurgii ogólnej, chorób naczyń, chirurgii urazowo-ortopedycznej, gastroenterologicznej, kardiologicznej, nefrologicznej, neurochirurgicznej, neurologicznej, otolaryngologicznej, urologicznej, okulistyki, a także do punktu szczepień. W przyszłości planowana jest także możliwość rejestracji do pracowni endoskopii oraz zakładu diagnostyki obrazowej (RTG, USG, TK, Rezonans).
 
Źródło: WSS nr 4 w Bytomiu