WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

05.01.2021"Pampalini..." wraca na ekrany! SFR z Bielska z nowymi filmami w Nowy Rok!

 

Studio Filmów Rysunkowych w Bielsko-Białej, producent kultowych serii o Reksiu, Bolku i Lolku i Baltazarze Gąbce powraca do ambitnych planów. Pod koniec grudnia ruszyły prace nad kontynuacją serii „Pampalini – łowca zwierząt”. To nie jedyny projekt, który Studio Filmów Rysunkowych będzie realizować w 2021 r.

Po wielu latach przerwy bielskie studio przygotowuje wielki powrót na małe ekrany sympatycznego łowcy. Słynny Pampalini tym razem nie będzie chwytał zwierząt w egzotycznych krainach, tylko wyruszy tropem przygody po Polsce. Co będzie próbował złowić w naszym kraju Pampalini i jakie będą jego perypetie, producenci na razie nie zdradzają. Studio liczy na to, że nowe przygody Pampaliniego będą śledzić z zapartym tchem nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, z myślą o których w serialu pojawią się nawiązania do poprzednich serii i spora dawka łączącego pokolenia humoru. Jak zapowiadają producenci, pierwsze odcinki tej rodzinnej produkcji będziemy mogli zobaczyć już pod koniec 2021 r. 


Serial o słynnym łowcy to nie jedyny nowy projekt Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Od końca grudnia trwają również prace koncepcyjne nad całkowicie nowym serialem skierowany do dzieci w wieku 6-12 lat. Projekt nosi roboczy tytuł „Biuro śledcze” a jego bohaterowie będą uczyć konstruktywnego rozwiązywania problemów i zagadek. Agenci biura, dzięki nieszablonowemu podejściu do nauki, będą nie tylko objaśniać dzieciom skomplikowaną rzeczywistość, ale także zachęcać do zdobywania wiedzy.

Wraz z końcem grudnia zakończył się remont Willi Rotha czyli historycznego budynku Studia Filmów Rysunkowych, natomiast do końca pierwszego kwartału 2021 zostanie wyłoniony wykonawca Centrum Bajki i Animacji. 


 

Źródło i foto: Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej