WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

27.03.2020Zamykają, dezynfekują, apelują!


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, Miejski Zarząd Usług Komunalnych zamyka obiekty sportowe, place zabaw oraz siłownie zewnętrzne.

Podobnie jak w Urzędzie Miasta oraz pozostałych miejskich jednostkach, MZUK wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów. Większość spraw załatwiana jest za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Z nadzieją na lepsze jutro, jednostki starają się w miarę możliwości funkcjonować i pracować w taki sposób jak dotychczas.

Każdego dnia podejmowane są kolejne kroki w walce z wirusem. Ekipy składające się z pracowników MZUK, przeprowadzają dezynfekcję ławek parkowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Prace wykonywane są w ciągu dnia w miarę możliwości na największym terenie. Bez użycia chemii, jedynie pod wpływem gorącej pary o temperaturze 150st.C. odkażane są miejsca z których codziennie korzystają mieszkańcy Gliwic. Wszystkie te działania mają na celu zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zamykając przestrzenie publiczne, Miejski Zarząd Usług Komunalnych apeluje do mieszkańców aby pozostali w domach. Ograniczmy kontakt z pozostałymi osobami do koniecznego minimum. W tym trudnym dla wszystkich czasie zadbajmy o siebie i swoich najbliższych.

źródło: MZUK Gliwice
fot. D.Nita-Garbiec/UM Gliwice