WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

13.11.2020Zagłębiowska Mediateka już dziś zaprasza na przyszłoroczne Kino w Ogrodzie

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników i miłośniczek Kina w Bibliotece (i kina w ogóle)! 
 
Po wielu perypetiach i zwrotach akcji, w ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki, przy ulicy Kościelnej w Sosnowcu pojawił się z dawna wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim. 
 
Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się spotkać w sezonie wiosenno-letnim, rozsiąść na wygodnych leżakach i razem obejrzeć wspaniałe filmy w naszym nowym Kinie w Ogrodzie. 
 
Mało tego! Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki. Teraz nasi czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece. 
 
Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.
 
Źródło: Zagłębiowska Mediateka