WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

27.11.2020Wisła: nowości w skipassie! Ostatnie dni do startu wyciągów

Wspólny skipass narciarski w Wiśle i Ustroniu cieszy się rosnącą popularnością. W tym roku do Wiślańskiego Skipassu dołączy Istebna.

Złoty Groń w Istebnej oraz wyciąg talerzykowy na Pasieki w Wiśle - to dwa nowe punkty w ofercie Wiślańskiego Skipassu, który liczy już 15 ośrodków.

- W ten sposób na jednym karnecie możemy już jeździć po dwudziestu pięciu kilometrach tras – mówi Arkadiusz Matuszyński z Wiślańskiego Klastra Turystycznego:

Plik dźwiękowy: tk_1WisSkipass%20SET.mp3

Wiślański Skipass zachęca do skorzystania z nowo uruchomionej platformy cyfrowej do nabywania oraz doładowywania biletów na przejazdy. 

- W tym roku, aby ograniczyć zagrożenie sanitarne, zachęcamy do zakupów przez Internet – mówi Arkadiusz Matuszyński z Wiślańskiego Klastra Turystycznego:

Plik dźwiękowy: skipass.mp3

Stacje narciarskie działające obecnie w Wiślańskim Skipassie to: z Wisły – Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Partecznik, Pasieki, Sarajewo, Siglany, Soszów, Skolnity, Stok i Stożek, z Ustronia – Palenica, Mała Palenica i Poniwiec, no i z Istebnej – Złoty Groń.

Organizatorzy liczą, że w przyszłości do Wiślański Skipassu dołączą kolejne miejscowości i powstanie kompleksowa oferta dla narciarzy w Beskidzie Śląskim. Jeżeli tylko pogoda dopisze, pierwsze wyciągi powinny ruszyć w przyszłym tygodniu.

 

 

Źródło:  Urząd Miejski w Wiśle