WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

09.06.2020Wakacyjne warsztaty w MDK w Gliwicach

MDK, jak co roku, chce uprzyjemnić dzieciom spędzane w mieście wakacje. Ze względu jednak na zagrożenie epidemiologiczne, trzeba było zmodyfikować ofertę.

Zdrowie i bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze, więc kierując się wytycznymi MEN i GIS, przygotowano ofertę warsztatową dla dzieci i młodzieży. Warsztaty będą odbywać się w pierwszych trzech tygodniach wakacji. Każdy może wziąć udział tylko w jednym cyklu warsztatowym.

Plan zajęć jest dostępny na naszej stronie internetowej mdk.gliwice.pl w zakładce "Wakacyjne warsztaty". Uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia swoich pasji, umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, artystów i instruktorów pracujących na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach. Oferta wakacyjna MDK to szereg inspirujących, kreatywnych spotkań warsztatowych związanych z muzyką, plastyką, tańcem, fotografią, filmem, kulturą naszego regionu, teatrem, literaturą czy sportem.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł odkryć w sobie pasję, radość, kreatywność oraz twórcza postawę no i na pewno dobrze się bawić! Tak jak poprzednimi laty, zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową. Formularz zgłoszenia będzie dostępny  na stronie MDK od środy 10 czerwca od godz. 6.00fot. domena publiczna
źródło:www.gliwice.eu