WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Program nocny

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

06.04.2020Teatr Miejski w Gliwicach w sieci

Łukasz Kucharzewski

Pomimo tego, iż Teatr Miejski w Gliwicach musiał czasowo ograniczyć swoje kontakty z widzami w siedzibie, nie rozstaje się z Wami i tworzy przestrzeń teatralną w sieci. Aktorzy, zazwyczaj widziani na scenie, tym razem zapraszają do swoich domów i w luźnej rozmowie opowiadają o teatrze, rodzinie, wspomnieniach ze studiów czy jeździe na hulajnodze po Gliwicach.
Na  stronie internetowej www.teatr.gliwice.pl oraz na profilu Youtube zainteresowani znajdą  już dwa zarejestrowane spotkania, z Michałem Wolnym i Dominiką Majewska. W poniedziałek, 6 kwietnia, o godz. 21.30 widzimy się z aktorem, Łukaszem Kucharzewskim, znanym z takich gliwickich spektakli jak „Plotka”, „Tchnienie” czy „Miłość w Leningradzie”. Wywiady na żywo można oglądać na profilu FB.
Zachęcamy również do nadsyłania pytań do aktorów, poprzez Messengera oraz na adres mailowy: bow@teatr.gliwice.pl. Będzie także możliwość zadawania pytań podczas transmisji (w komentarzach). Kolejne spotkanie już w czwartek, 9 kwietnia (godz. 21.30). Gościem będzie aktorka, Karolina Burek.

fot. J. Astaszow