WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

MARCIN GODZIK-Wakacyjne FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

02.09.2020Rozpoznajesz go? Policjanci szukają świadków pobicia mężczyzny w autobusie

Sosnowieccy kryminalni z pierwszego komisariatu policji prowadzą postępowanie w sprawie ataku na młodego mężczyznę.
 
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w autobusie linii 908N jadącym z Katowic do Sosnowca. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, stanął on w obronie innej zaatakowanej słownie osoby, przez co agresja napastnika skierowała się na niego. Został pobity, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. 
 
Policjanci z komisariatu I w Sosnowcu proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje - w szczególności bezpośrednich świadków zdarzenia. Pomoże to bowiem dokładnie odtworzyć jego przebieg. 
 
Po wykonaniu wszystkich koniecznych czynności, materiały zostaną skierowane do prokuratora, który na ich podstawie zdecyduje o ostatecznej kwalifikacji prawnej czynu. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o całodobowy kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod nr 47 85 201 00 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji. Mundurowi gwarantują anonimowość.
 
Z naszych informacji wynika, że autobus, w którym doszło do zdarzenia jest własnością prywatnej firmy, realizującej kursy na zlecenie ZTM. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że monitoring w pojeździe był, jednak nie został włączony.
 
Źródło: KMP Sosnowiec / własne