WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

03.01.2020Policja z Gliwic szuka świadków śmiertelnego potrącenia!

18 grudnia tuż przed godziną 7.00 na ul. Rybnickiej w Gliwicach doszło do potrącenia pieszego, który znajdował się na oznakowanym przejściu. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety, były one na tyle poważne, że lekarzom nie udało się uratować mu życia. W Wydziale Kryminalnym KMP Gliwice prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku. Policjanci proszą osoby, które widziały zdarzenie lub posiadają wiedzę, kto mógł zarejestrować jego przebieg, o kontakt z prowadzącym postępowanie. 

18 grudnia o godz. 6.50 na ul. Rybnickiej w Gliwicach (wysokość numeru 24) kobieta kierująca Toyotą Yaris, jadąc w kierunku Knurowa, potrąciła na przejściu dla pieszych 68-letniego gliwiczanina. Starszy mężczyzna przechodził z prawej strony na lewą. Poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Policja zatrzymała kierującej prawo jazdy. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia gliwiczanina. 

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach zwraca się z prośbą do naocznych świadków, w tym również osób, które posiadają prywatne rejestratory w pojazdach i być może uchwyciły moment potrącenia. 

Wszelkie informacje mające związek ze sprawą można przekazywać do referenta prowadzącego – st. sierż. Grzegorza Charmułowicza, tel. 32 336 91 66, e-mail: grzegorz.charmuolowicz@gliwice.ka.policja.gov.pl 

Wszczęto postępowanie przygotowawcze, które pozwoli wyjaśnić okoliczności i przyczyny wypadku.