WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

14.05.2020Ostrzegamy przed utrudnieniami w pobliżu KWK Sośnica oraz hali widowiskowo-sportowej Arena w Gliwicach!

Od piątku 15.05  w obrębie tych obiektów ruchem kierować będą policjanci i pojawi się tam sporo samochodów górników, którzy przyjadą na wymazy.

 

Przewidywany termin prowadzenia badań to najbliższy piątek i kolejne dwa dni weekendu. Utrudnienia mogą powstawać w godzinach od 9.00 do 22.00. Jeśli to możliwe, prosimy uwzględnić podane tu informacje w swoich planach związanych z przemieszczaniem się przez tamte rejony Gliwic.

Przejazd ulicą Kujawską do Panewnickiej może być wstrzymywany w przypadku, gdy przy hali nie pomieszczą się ustawiające się tam w kolejce na parkingach samochody. Policjanci będą reagować elastycznie i dostosowywać się do aktualnej sytuacji. Innymi słowy, przewidywać należy, że w niektórych godzinach ruch Kujawską będzie się odbywał normalnie, a w innych kierowców skieruje się na objazdy.

Również kierowcy jadący w stronę ulicy Błonie (czy to od strony Pszczyńskiej, czy Kujawskiej) mogą napotkać na utrudnienia. Sugerowana możliwość przejazdu ulicą Dolną i Pocztową w Ligocie Zabrskiej.
 

źródło: www.gliwice.slaska.policja.gov.p