WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

MARCIN JANOTA-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

07.11.2020Mimo pandemii sięgali po medale. Wisła nagradza młodych sportowców

W trakcie czwartkowej sesji Rady Miasta w Wiśle wręczono doroczne nagrody i wyróżnienia sportowe za osiągnięcia w roku poprzednim. Uroczystość, z racji obostrzeń, odbyła się w bardzo skromnej formie.

Młodym wiślańskim sportowcom pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe wspólnie wręczali burmistrz Tomasz Bujok oraz przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski

- Niezmiernie się cieszę, że mimo tych wszystkich trudności, które nas w tym roku dotknęły, mogliśmy się tutaj spotkać i docenić wasze osiągnięcia. Chcę wam pogratulować przede wszystkim waszej determinacji i cierpliwości, odwagi i też umiejętności pogodzenia treningów z zajęciami szkolnymi i innymi obowiązkami. Na najbliższe igrzyska może jeszcze nie uda się pojechać, ale wierzę, że na kolejnych już będziecie reprezentowali nasze miasto i nasz kraj – zwrócił się do młodych sportowców burmistrz Tomasz Bujok:

Plik dźwiękowy: med1.mp3

- Bardzo się cieszymy z waszych osiągnięć. Dziękuję wam za te wyniki! Dziękuję też waszym rodzicom, trenerom i działaczom za poświęcenie, bo żeby był wynik sportowy musi być współpraca tych wszystkich stron – podsumował przewodniczący rady miasta Janusz Podżorski:

Plik dźwiękowy: med2.mp3

Nagrody sportowe indywidualne za rok 2019 otrzymali:

Bartosz Baczyński (judo), Kamila Haratyk (biegi narciarskie), Nicole Konderla (skoki narciarskie), Tomasz Raszyk (downhill), Wiktor Szozda (skoki narciarskie), Laura Wantulok (biegi narciarskie), Mikołaj Wantulok (skoki narciarskie).

Nagrodę sportową drużynową za rok 2019 otrzymała Drużyna Młodziczek Młodszych KU-13 (koszykówka) - Integracyjne Stowarzyszenie Wiślańska Jedynka.

Wyróżnienia sportowe za rok 2019 otrzymali: Wojciech Cieślar (skoki narciarskie), Tymoteusz Cienciała (skoki narciarskie).

 

 

Źródło: UM w Wiśle