WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

26.02.2020Kolejne narkotyki w rękach policji!

Kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali 43-latka i przejęli kolejne już w ciągu ostatnich kilku dni narkotyki. Tym razem wpadł diler, a policjanci przechwycili prawie pół kilograma amfetaminy i marihuany. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

To już kolejne narkotyki przechwycone w ciągu ostatnich czterech dni. Dzień wcześniej rudzcy policjanci przejęli amfetaminę, z której można było wydzielić ponad 3000 działek.

Tym razem kryminalni przechwycili prawie 3300 porcji amfetaminy i ponad 100 działek dilerskich marihuany. Do zabezpieczenia nielegalnego towaru doszło podczas zatrzymania 43-letniego rudzianina i przeszukania jego pomieszczeń piwnicznych. Mężczyzna bez obaw udostępnił policjantom do przeszukania mieszkanie i swoją piwnicę. Nie spodziewał się jednak, że stróże prawa wiedzą też o innym pomieszczeniu, do którego miał dostęp. Tam kryminalni znaleźli amfetaminę i marihuanę o wadze prawie pół kilograma. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Śledczy jednak wciąż zbierają materiał dowodowy, dzięki któremu będzie można przedstawić 43-latkowi kolejne zarzuty. Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem.

źródło: Śląska Policja