WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

20.04.2020Gliwicka Baza Usług Zdalnych rozszerzona!

Do bazy #GliwiceZdalnie mogą się zgłaszać teraz również przedsiębiorcy prowadzący zdalnie działalność handlową. Uwaga, firma musi mieć siedzibę w Gliwicach.  

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: bpm@um.gliwice.pl.

Obowiązujące obecnie ograniczenia znacznie utrudniają prowadzenie różnego rodzaju działalności, żeby pomóc gliwickim przedsiębiorcom w dotarciu do klientów,  pod koniec marca powstała baza gliwickich lokali gastronomicznych #GliwiceNaWynos.

Z początkiem kwietnia uruchomiono  #GliwiceZdalnie, czyli bazę gliwickich firm, które z powodu epidemii oferują różnego rodzaju usługi (finansowe, szkoleniowe, prawne, rekreacyjne itp.) zdalnie - przez telefon czy przez Internet.

Teraz, w związku z powtarzającymi się postulatami gliwiczan, rozszerzono  profil bazy. Zgłaszać mogą się do niej również gliwiccy przedsiębiorcy prowadzący telefonicznie lub przez Internet działalność handlową.
#GliwiceZdalnie. Gliwicka Baza Usług Zdalnych

Prowadzisz tego typu działalność, a nie ma Cię na powyższej liście?

Prześlij zgłoszenie na adres: bpm@um.gliwice.pl. Wpisz w temacie wiadomości : USŁUGI ZDALNE, a w treści zaprezentuj swoją ofertę oraz podpowiedz, jak można Cię znaleźć w Internecie lub nawiązać kontakt telefoniczny. UWAGA! Twoja firma musi mieć siedzibę w Gliwicach!


źródło: www. gliwice.eu