WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Program nocny

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

02.12.2020Bytom uśmiecha się do maluchów!

Ekologiczne, uśmiechnięte śpioszki trafią do nowo narodzonych dzieci zarejestrowanych w bytomskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Z początkiem grudnia ruszyła nowa akcja promocyjna Urzędu Miejskiego w Bytomiu i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
 
Bytomianie znają już charakterystyczny piktogram z uśmiechniętym B. Polubili go, nosząc na koszulkach i torbach. W ramach nowej akcji promocyjnej Bytomia oraz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. logo trafiło też na body niemowlęce, które od 1 grudnia otrzymywać będą rodzice nowo narodzonych dzieci.
 
Jednymi z pierwszych rodziców, którzy odebrali powitalny podarunek, są rodzice bliźniaków Oliwii i Natana, które przyszły na świat  22 listopada. Szczęśliwym rodzicom upominek wręczyli prezydent Mariusz Wołosz i prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Henryk Dolewka.
- Każde dziecko, które przychodzi na świat w naszym mieście, to nadzieja, że poza piękną historią, czeka nas wspaniała przyszłość – mówi prezydent Mariusz Wołosz. Chcąc przywitać nowo narodzonych mieszkańców Bytomia, przygotowaliśmy wraz z PEC Sp. z o.o. drobny upominek, który podkreśli związek najmłodszych bytomian z naszym miastem – dodaje prezydent.
 
Uśmiechnięte śpioszki trafią do dzieci, których rodzice przyjdą zarejestrować narodziny noworodka w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu. To tutaj wraz z rejestracją noworodka w USC, dziecko otrzymuje także zameldowanie i PESEL. Niemowlęcy gadżet jest ekologiczny – wykonany z ekologicznej bawełny, opatrzony logo Bytom uśmiecha się do Ciebie i zapakowany w kartonowe pudełko z życzeniami dla noworodka i świeżo upieczonych rodziców.
 
Nadruk na body występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i różowym. Na ubranku nie zabrakło też hasła bytomskiej spółki: PEC otula ciepłem.
- Mamy nadzieję, że ten drobny powitalny prezent wywoła uśmiech na twarzach rodziców. Łącznie przygotowaliśmy 2,5 tysiąca śpioszków, które będą dostarczać ciepło - podobnie jak nasza spółka, która dostarcza ciepło do 36 tys. mieszkań w Bytomiu  – mówi Henryk Dolewka, prezes PEC Sp. z o.o.
 
Źródło: UM Bytom