WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

01.12.2020Bielscy "Motomikołaje" dla domu dziecka - znów w akcji, choć wirtualnej

Już po raz 13. Motomikołaje z Bielska-Białej zbierają pieniądze na rzecz podopiecznych Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Tegoroczna akcja, z powodu pandemii, częściowo odbywa się w internecie.

Ubiegłe edycje wyglądały tak, że bielscy Motomikołaje prowadzili kwestę pod jednym z bielskich centrów handlowych i 6 grudnia parada motocyklistów zawoziła prezenty do Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Teraz jest inaczej. Kwesta prowadzona jest w internecie. MotoMikołajowa wirtualna puszka 2020 została uruchomiona na portalu zrzutka.pl 

Dodatkowo, na facebookowym fanpage'u MotoMikołaje Bielsko  trwa kilka aukcji charytatywnych: można wylicytować m.in. koszulkę z autografem motocyklisty Tadka Błażusiaka czy dziennikarki Martyny Wojciechowskiej lub oryginalną dakarową kurtkę triumfatora Rajdu Dakar Rafała Sonika z autografem.

Można również dokonać wpłat na konto Stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko-Biała OPP.

MotoMikołajowe puszki na datki zostały również rozmieszczone na terenie całego miasta, w punktach usługowo-handlowych partnerów akcji.

W ubiegłym roku, dzięki kweście, udało się zebrać ponad 36.500 zł, a tym samym sfinansować aktywny wypoczynek, dodatkowe atrakcje i prezenty dla wychowanków Domu Dziecka przy ul. Pocztowej.

 

Źródło: UM w Bielsku-Białej; MotoMikołaje Bielsko/Fb