WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

21.09.202010 mln w rękach bielszczan. Wystartowało głosowanie na Budżet Obywatelski 2021

21 września w Bielsku-Białej ruszyło głosowanie na wybrane projekty 8. edycji Budżetu Obywatelskiego 2021. Mieszkańcy mają do wydania 10 mln zł.

8,4 mln na projekty osiedlowe, służące mieszkańcom określonego osiedla (po 280 tys. zł dla każdego osiedla), i 1,6 mln na projekty ogólnomiejskie – tu realizowane są projekty o charakterze ogólnomiejskim, dedykowane wszystkim mieszkańcom miasta. Głosowanie potrwa do 5 października br.

Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Bielska-Białej, bez względu na wiek. Do oddania głosu służy specjalnie przygotowana strona z formularzem do głosowania on-line.

- Głosowanie elektroniczne to najszybsza i najwygodniejsza metoda udzielenia poparcia ulubionym projektom - mówi Monika Bronowska z Biura Rady Miejskiej w Bielsku:

Plik dźwiękowy: tk_1boBB%20SET.mp3

W bieżącej edycji można oddać głos na jeden projekt osiedlowy w osiedlu, którego jest się mieszkańcem, i na jeden projekt ogólnomiejski.

Możliwe jest również głosowanie w punktach głosowania z wykorzystaniem papierowego formularza, czyli karty do głosowania. Te punkty znajdują się w Biurze Obsługi Interesanta (Wydział Organizacji i Nadzoru) w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 6 oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych (Wydział Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości) przy pl. Opatrzności Bożej 18.