WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

28.03.2019W Dąbrowie Górniczej wystartował Klub MBA

 

Jak wdrażać nowatorskie rozwiązania w organizacjach? Jak określać ich wartość w biznesie? Jak skutecznie je promować? I jak wygrywać z konkurencją?

 
Na te pytania próbowali odpowiedzieć członkowie pierwszego w Dąbrowie Górniczej Klubu MBA, skupiającego Absolwentów studiów realizowanych przez Akademię WSB: Executive MBA oraz Master of Business Administration, realizowanych wspólnie z partnerem EY Academy of Business. W dniu 27 marca 2019 r. miała miejsce Inspirująca Inauguracja Klubu MBA, podczas której Absolwenci studiów Akademii WSB uczestniczyli w  CASE-STUDY COMPETITION, które poprowadził Michał Dziekoński – wykładowca Akademii WSB, Dyrektor zarządzający Business Games Institute - firmy tworzącej i wykorzystującej symulacje i gry strategiczne w szkoleniach i rozwoju pracowników.
 
Podczas symulacji rynkowej uczestnicy realizowali ważne społecznie projekty dotyczące województwa śląskiego. Decyzje rynkowe – porównywane z konkurencją – realizowane były w trzech etapach:
 
• Etap 1: STP – segmentacja - targeting i pozycjonowanie projektów;
• Etap 2: rozwój oferty i wartości z nią związanych;
• Etap 3: decyzje taktyczne i operacyjne.
 
Oczywiście, oprócz możliwości rozwijania strategicznych dla biznesu kompetencji, członkowie Klubu MBA mieli również szansę na swobodne rozmowy oraz kreowanie nowych pomysłów w zakresie rozwoju zarówno biznesu, jak i własnej osobowości. Udział w Klubie MBA określili jako „dobrze oprocentowaną inwestycję”.
 
Spotkania w ramach Klubu MBA skierowane wyłącznie do Absolwentów studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration, realizowanych w partnerstwie z EY Academy of Business. Zapraszamy Absolwentów studiów MBA do składania deklaracji członkowskiej do KLUBU MBA.
 
Więcej informacji: dr Magdalena Kot-Radojewska (mkot@wsb.edu.pl)
 
(źródło: Akademia WSB)