WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

18.12.2019Ruch Chorzów: W odbudowie klubu ma pomóc mobilna aplikacja

Ruch Chorzów ogłasza czas odbudowy i przedstawia swoim kibicom i sympatykom aplikację, dzięki której poprzez robienie zakupów możemy wspierać klub. Jak mówią twórcy aplikacji to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce!

Jeszcze nigdy kibice nie mieli takiego wpływu na losy klubu. Dzięki aplikacji na telefon i  podpisanym umowom z partnerami podczas robieniu zakupów w punktach partnerskich Ruchu Chorzów możemy przyczynić się do jego odbudowy. Wystarczy, że pobierzemy aplikację ze sklepu play lub appstore, zalogujemy się przy użyciu naszej karty płatniczej bądź kredytowej. A aplikacja dzięki funkcji lokalizacji pokaże nam, które sklepy w okolicy są partnerami Ruchu Chorzów. Tych jest ponad 1000. Podczas robienia zakupów wystarczy zapłacić kartą by procent z naszego rachunku trafił na konto klubu. A podczas zakupów internetowych wystarczy poprzez aplikację przejść do wybranego sklepu. Mówi Tomasz Ferens rzecznik prasowy Ruchu Chorzów:

Plik dźwiękowy: mm_ferenc.mp3

Pierwszym celem jest zebranie 5000 tysięcy złotych na szatnię pierwszej drużyny. Ale  wspieranie klubu to nie jedyna funkcjonalność aplikacji. Dla fanów Niebieskich  jest bowiem przewidziany niebieski facebook, które ma być pierwszym źródłem informacji o drużynie. Mówi Tomasz Foszmańczyk - kapitan drużyny:

Plik dźwiękowy: KAPITAN.mp3.

Na niebieskim facebooku będą odbywać się również konkursy i konkurencje między kibicami. Wśród nich będą wybierani kibice tygodnia, bohater dnia i fanklub miesiąca, które to będą nagradzane unikatowymi gadżetami klubu.  Kibice już teraz deklarują, że z aplikacji będą korzystać by wspomóc klub.