WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

13.06.2019Katowice: Nowy sklep. Nowe miejsca pracy

Przy ulicy Baildona w Katowicach powstał nowy sklep Leroy Merlin. Dla klientów to nowe miejsce zakupów, a dla ponad 150 osób - nowe miejsce pracy. Uroczyste przecięcie wstęgi odbędzie się 13 czerwca. Zaraz potem klienci - po raz pierwszy w nowym sklepie - będą mogli zrobić zakupy. Zespół nowego sklepu zaprasza wszystkich mieszkańców Katowic i okolic do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty handlowej oraz wielu atrakcji związanych z otwarciem. 

Leroy Merlin Katowice Baildona to 64. sklep sieci w Polsce i już dziesiąty market Leroy Merlin na mapie województwa śląskiego. Nowy sklep łączy w sobie funkcję marketu i atrakcyjnego miejsca spotkań. 

 
Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest w historycznym miejscu przy ul. Baildona - XV - wiecznej kuźni i tartaku, słynących z produkcji materiałów budowalnych. Z początkiem XIX wieku John Baildon, szkocki inżynier uważany za prekursora współczesnego hutnictwa żelaza, przekształcił to miejsce w hutę, która wpisała się w świadomość mieszkańców Katowic jako Huta Baildon. 
 
W sklepie Leroy Merlin Katowice Baildona, o powierzchni całkowitej 10 tys. mkw., znajduje się trzynaście działów handlowych, z ponad 35 000 produktów.
 
- To, co nas wyróżnia na poziomie naszej firmy, ale i konkurencji to są aranżacje i inspiracje dla klientów. W sklepie mamy ponad 1000 m2 różnego rodzaju aranżacji. Są to aranżacje łazienkowe, kuchenne ale i ogrody, które były wzorowane na mieszkaniach i balkonach okolicznych osiedli - podkreśla Mirosław Janota, dyrektor Leroy Merlin Baildona w Katowicach. 
 
Plik dźwiękowy: J_M_Leroy_1%20(1).mp3
 
Oprócz usług projektowych, w ofercie sklepu znajdują się również usługi montażowe zakupionych produktów, a także możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji klientów oraz fachowców  sklep udostępnia „Szkołę remontu” – specjalną, wielofunkcyjną pracownię, gdzie klienci i fachowcy będą mogli korzystać z niej tak jak z warsztatu wyposażonego we wszystkie narzędzia niezbędne majsterkowiczom. Dla zmotoryzowanych, market oddaje przestronny parking z 570 miejscami postojowymi, a także klimatyczną cukiernię.
 
Zespół ponad 160 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. W ramach nowoczesnych narzędzi pracy, każdy pracownik korzysta ze służbowego smartfonu z dostępem do aplikacji przyspieszających obsługę klientów. 
 - Razem z moim zespołem zapraszam na zakupy do naszego sklepu. Zachęcam do zapoznania się z naszą najlepszą ofertą, która została przygotowana w odpowiedzi na lokalne potrzeby mieszkańców Katowic oraz okolic - komentuje Mirosław Janota, dyrektor Leroy Merlin Baildona w Katowicach.