WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

26.06.2019Honorowe obywatelstwo Chorzowa dla Antoniego Piechniczka

Legendarny trener pochodzący z Chorzowa zostanie Honorowym Obywatelem Miasta! Chorzowscy radni jednogłośnie opowiedzieli się za przyznaniem Antoniemu Piechniczkowi honorowego obywatelstwa. Antoni Piechniczek pochodzi z Chorzowa. Grał między innymi w Ruchu Chorzów, trenował Niebieskich i reprezentację Polski. 
 
Ten zaszczytny tytuł Antoni Piechniczek oficjalnie odbierze na uroczystej sesji Rady Miasta 29 sierpnia, jednak my chcemy świętować tę okazję już wcześniej! 
 
Trener będzie  honorowym gościem w niedzielę 30 czerwca podczas imprezy "Wieczór Niebieskich Gwiazd" na chorzowskim rynku. O 17:00 spotykamy się przy ławeczce Cieślika przy Poczcie Głównej, skąd idziemy na Nowy Rynek. Tam o 17:30 Antoni Piechniczek otrzyma od władz miasta kwiaty i pamiątkowe zdjęcie chorzowskiego Rynku. 
 
"Wieczór Niebieskich Gwiazd" potrwa do 21:00 - będzie to okazja do spotkania wielu byłych piłkarzy i trenerów Niebieskich. Dla najmłodszych przygotowano wiele gier, zabaw i animacji. O 19.00 – Turnieje z nagrodami dla rodzin. O 21.00 – Koncert bębniarzy. O 22.00 – Pokaz Teatru Ognia Nam-Tara 
 
(źródło: UM CHorzów)