WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Weekend z Radiem FEST

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

07.03.2019Grota Solna w Żorach

Ból gardła, katar i zapalenie zatok - to jedne z najczęstszych chorób wywołanych smogiem. W Żorach będzie można skorzystać ze specjalnych inhalacji niwelujących negatywne skutki zanieczyszczenia powietrza.

- Nowoczesną grotę solną w Aquarionie otworzymy już 8 marca - zaprasza Edyta Oberaj, menadżerka Parku Wodnego Aquarion w Żorach.  

 
Na miejscu jest już 12 ton soli, którą sprowadzono prosto z Morza Martwego i Pakistanu. Jej wyjątkowe właściwości pomagają w leczeniu chorób układu oddechowego. Inhalacje specjalną solą pozytywnie wpływają także na pracę serca i spowalniają starzenie się skóry. Aby wzmocnić efekty w grocie zainstalowane zostaną również jonizatory i mini tężnia solankowa.
- Powietrze w naszej grocie solnej będzie nie tylko krystalicznie czyste, ale także bardzo zdrowe. Wszystko dzięki wysokiemu stężeniu jodu, a także wapnia i magnezu - dodaje menadżerka Aquarionu. 
 
Wizyta w grocie polecana jest także wszystkim zestresowanym, zmęczonym i przepracowanym. Generator mgły, muzyka relaksacyjna i terapia kolorami pomogą ukoić skołatane nerwy i zregenerować siły. 
 
(źródło: nowemiasto.zory.pl)