WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

20.03.2019Festiwal Nauki w Akademii WSB

7 dni, ponad 100 wyśmienitych prelegentów z kraju i zagranicy oraz blisko 150 inspirujących spotkań - tak w liczbach przedstawia się 15 edycja Festiwalu Nauki.
 
Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 25-31 marca to, podobnie jak w latach ubiegłych, szeroka oferta zajęć dla osób w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. W tym roku z wybitnymi polskimi himalaistami wybierzemy się w świat ośmiotysięczników, debatować będziemy o sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologiach, które zmieniają codzienność oraz o odwiecznym pytaniu dotyczacym istoty naszej egzystencji - o wolnej woli i przeznaczeniu.
 
Podczas Festiwalu zastanowimy się także m.in. jakie są dzieci z chmur, jak zrozumieć pokolenie YT i Igenów oraz jak osiągnąć FLOW w pracy. Szereg spotkań przygotowano również w języku angielskim, a poprowadzą je prelegencji m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Ekwadoru, Nigerii, Rumunii i Turcji.
 
Tradycyjnie już Festiwal Nauki to bogata oferta warsztatów i spotkań dla dzieci i młodzieży, codzienne zajęcia w dąbrowskim obserwatorium astronomicznym, inspirujące warsztaty literackie, artystyczne oraz turnieje sportowe.
 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem 15 Festiwalu Nauki i uczestnictwa w wybranych spotkaniach.
 
 
(źródło: Akademia WSB)