WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

20.05.2019 eROBOCZE SHOW ponownie w Sosnowcu

8 czerwca 2019 r., w godzinach 9:00 – 17:00, na terenie Sosnowca, przy alei Ignacego Paderewskiego, odbędzie się szósta edycja imprezy pt. eROBOCZE SHOW – jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, w którym biorą udział użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi przedstawiciele, specjaliści od sprzętu branży budowlanej w Polsce.

 
W programie eROBOCZE SHOW:
 
- dynamiczne pokazy pracy maszyn na placach pokazowych;
 
- największe w historii tej imprezy pola testowe, na których można zasiąść za sterami interesującego nas sprzętu!
 
Ponad to: wystawa maszyn, bezpłatna strefa dla dzieci, prelekcje ekspertów, porady, catering.
 
Podczas najbliższej edycji eROBOCZE SHOW w Sosnowcu odbędzie się również kolejna edycja konkursu na koparkach, koparko-ładowarkach i ładowarkach z cyklu POLSKIEJ LIGI OPERATORÓW, w którym udział biorą zawodnicy z całej Polski, a także inne, otwarte konkursy dla operatorów: CAT CHALLENGE, MISTRZOWSKI CHWYT oraz YANEK – THE BEST OPERATOR.
 
eROBOCZE SHOW – to nie tylko maszyny i ich testy. Największą wartością imprezy są ludzie, którzy tworzą wspaniałą atmosferę profesjonalnego spotkania dla całej branży.
 
Mogą oni zapoznać się z dużą ilością sprzętu w warunkach polowych na specjalnie przygotowanych poligonach testowych, a obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwala na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego.
 
Profesjonaliści nie szczędzą także wrażeń odwiedzającym i chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat swojej pracy.
 
Organizatorem imprez z cyklu eROBOCZE SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, właściciel portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, partnerem wydarzenia jest Miasto Sosnowiec. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal erobocze.pl oraz magazyn „Kruszywa”.
 
Wstęp na eROBOCZE SHOW jest darmowy!
 
Więcej informacji na portalu www.eROBOCZE.pl
 
(źródło: UM Sosnowiec)