WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

15.02.2018Święto dizajnu w centrum metropolii

Trzecia edycja 4 Design Days ruszyła w Katowicach. To największe w naszej  części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.


Przez cztery dni (pierwsze dwa tylko dla profesjonalistów), znane postaci  światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i wzornictwie. To jednak impreza nie tylko dla profesjonalistów, którzy żyją z projektowania, handlu czy produkcji dizajnerskich rzeczy. Marta Dobrzańska z biura organizatorów zapewnia, że znajda tu dla siebie również coś osoby zainteresowane np. przeprojektowaniem wnętrza własnego mieszkania czy budową domu albo dzieci, które będą mogły urządzić plac zabaw marzeń...
Plik dźwiękowy: A_S_4design.mp3
Będą też wystawy, wykłady i targi. Przykładem obszaru, który zainteresować i zainspirować może  każdego są aranżacje wnętrz, nowe realizacje  w budownictwie czy..... meble.


To zresztą nie wyczerpuje zakresu tematycznego imprezy, która odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku. W ubiegłym roku 4 Design Days odwiedziło ponad 20 tysięcy gości. Dodajmy, że dni otwarte - dla wszystkich - przewidziano w sobotę i niedzielę.