WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

19.02.2018Akcja - Aktywizacja

Rok temu, była to propozycja głównie dla seniorów. Teraz mogą korzystać wszyscy. Chorzowscy spece od polityki zdrowotnej i aktywności mieszkańców uznali, że czas zadbać o ich kondycję i zdrowie, proponując udział w zajęciach z samoobrony, gimnastyki z elementami stretchingu, a do tego spotkania z lekarzami specjalistami.

Program nosi nazwę "Akcja – Aktywizacja”. Przed rokiem przekazywano uczestnikom wiedzę i umiejętności przydatne w życiu codziennym. Było 10 odsłon, poświęconych m.in. gotowaniu, samoobronie, muzykologii, diecie, ćwiczeniom fizycznym czy ekologii. Teraz można wybierać lub korzystać systematycznie. Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta Chorzowa do spraw polityki zdrowotnej...
Plik dźwiękowy: A_S_active.mp3
Zajęcia dla każdego odbywać się będą w Zespole Szkół Budowlanych przy Dąbrowskiego, co dwa tygodnie  w siedzibie Centrum Integracji Międzypokoleniowej pojawią się policjanci, którzy prowadzić będą szkolenia z samoobrony i  raz w miesiącu, w wybrane piątki, do Chorzowskiego Centrum Kultury przyjadą lekarze specjaliści na  Miejskie Spotkania Medyczne.  Zapowiedziano kardiologa, ortopedę, reumatologa i geriatrę.