WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

08.11.2017Posłuchać mistrza

To będą "Wykłady Mistrzowskie"....  dla każdego. Uniwersystet Śląski na swoje 50. urodziny organizuje "czwartki z wiedzą" przekazywaną przez najlepszych fachowców w swoich dziedzinach. To cykl spotkań , które mają solidnie zakręcić mózgami uczestników.

.

.

Co tydzień prowadzone będą trzy prelekcje z trzech różnych dziedzin nauki. Na razie rozpisano je do końca roku. Według założeń, mają w przystępny sposób opisywać otaczający nas świat  z perspektywy różnych dyscyplin - filozofii, pedagogiki, teologii, fizyki, prawa czy sztuki. I właściwie każdy będzie mógł posłuchać.  Zachęca prof. Ryszard Koziołek, prorektor ds. kształcenia i studentów Uniwersystetu Śl.
Plik dźwiękowy: A_S_miszcz.mp3
Pierwsze spotkanie w czwartek w południe. Mistrzowie czekać będą nie tylko na studentów i pracowników naukowych. Treść i sposób przekazu są tak przygotowane, aby z wykładów skorzystac mogli również uczniowie różnego rodzaju szkół  czy wręcz każdy, kto przyjdzie do rektoratu przy Bankowej w Katowicach - prosto z ulicy. Jeśli tylko będą wolne miejsca w auli.

.