WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

24.11.2017Nakręć film w/z/o Muzeum Śląskim!

Najbliższa sobota, 25 listopada, nie będzie w Muzeum Śląskim zwykłym dniem. Gospodarze instytucji zachęcają do zabawy wszystkich, którzy mówią oniej „nasze Muzeum”, są dumni z bogatej historii i unikalnego dziedzictwa regionu, a do tego chcą o tym opowiedzieć mieszkańcom pozostałej części Polski. Z ich udziałem nakręcony zostanie film, który następnie emitowany będzie w stacjach telewizyjnych i Internecie.


Materiał zostanie stworzony w konwencji selfie, co oznacza, że bohaterem może zostać każdy z gości. Wystarczy przyjść w sobotę do obiektów Muzeum Śl., nakręcić siebie, rodzinę lub przyjaciół, a następnie przekazać organizatorom plik z filmem. Dla uczestników przygotowano upominki, a twórcy wybranych do spotu filmów otrzymają nagrody.


"Wyprodukowane" przez siebie ujęcia będzie można zostawić na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym w głównym budynku Muzeum przy ul. Dobrowolskiego 1, obok kas na poziomie -2. Orgnizatorzy zapewniają pomoc kreatywną i techniczną. Wystarczy naładować telefony.