WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

31.07.2017Kolarze jadą dalej

III etap wyścigu łączy charakterystykę nizinną i górską. O 15.10 start ostry z Jaworzna i przejazd w stronę Mysłowic gdzie kolarze pojadą ul. Brzezińską w kierunku Imielina i Chełma Śląskiego a potem do Oświęcimia - tutaj krótki pobyt - rondo Niteckiego i ul.Sienkiewicza a później kierunek Grojec, Osiek, Zasole i Wilamowice.  Stamtąd Pisarzowice i granica Bielska. Trasy głównego przejazdu wraz z drogami dochodzącymi zostaną wyłączone z ruchu od 15.30. W Bielsku to ulice: Wyzwolenia od granicy miasta do Niepodległości,potem do Czerwonej  i Kwiatkowskiego, rondo Solidarności i Warszawska w kierunku 3 Maja oraz ulice, Zamkowa, Partyzantów, Bystrzańska do granicy Bielska-Białej.

.
Inne uwagi z Bielska : o 13.00  zamknięty zostanie wjazd na plac Chrobrego od ulicy Wzgórze oraz ul. 3 Maja i Zamkowej. O 15.00 zamkną wjazd na ul. Barlickiego od strony Wałowej oraz ul. Wzgórze przy skrzyżowaniu z Zamkową i 3 Maja. O 15.30 zablokowana zostanie ul. Wałowa od ronda przy Sferze II w kierunku ul. 3 Maja. Wyścig z Bielska poprowadzi do Szczyrku. Stamtąd na pętle wiślańskie przez Malinkę, Czarne, Zameczek, Kubalonkę i Głębce - i tak dwa razy. Potem powrót do Szczyrku i meta przy ośrodku Orle Gniazdo. To około godz. 19.00.

.

Jutro ostatni etap "tour'u" w naszym regionie: z Zawiercia do Zabrza, przez m.in. Bieruń, Tychy,Jastrzębie, Rybnik, Knurów i obrzeża Gliwic.