WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-Program nocny

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

06.11.2017Będzie wigilia dla samotnych

Nabierają tempa przygotowania do tegorocznej "Wigilii dla Samotnych". Fundacja "Wolne Miejsce", która od lat organizuje to wielkie świateczne wydarzenie, wykracza już swoją działalnością poza województwa a nawet granice kraju, z tym, że największe spotkania odbywają się zawsze we miastach Górnego Śląska. W tym roku stoły z wieczerzą ustawione zostaną w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i w  Świętochłowickim Centrum Kultury Śląskiej.
Plik dźwiękowy: A_S_wigil.mp3

 

Mikołaj Rykowski - szef Fundacji "Wolne Miejsce", zapowiada niejako "przedbiegi" do "Wigilii dla Samotnych" - to koncert zespołów polinijnych, pod hasłem "Polonijne Święto Niepodległości" - w najbliższy piątek w Świętochłowicach w Centrum Kultury Śląskiej.


Niezależnie od tego, do "Wigilii dla samotnych" organizatorzy ciągle poszukują wolontariuszy i dobroczyńców, którzy zadeklarują dostawę artykułów żywnościowych na wigilijne potrawy i pomogą przystroić wielkie sale w Katowicach i Świętochłowicach. Szczegóły na internetowej stronie fundacji "Wolne Miejsce".