WinampSŁUCHAJ ONLINE
Teraz na antenie Radia Fest:

PASMO MUZYCZNE-FEST GRANIE

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

28.06.2016Węgiel z sieci – już wkrótce!

Już niebawem Katowicki Węgiel sp. z o.o., firma z grupy kapitałowej Katowickiego Holdingu Węglowego SA, uruchomi sprzedaż węgla za pośrednictwem sklepu internetowego. Przygotowana jest nowa strona internetowa spółki, która oprócz treści prezentowanych obecnie, uzyska w zmienionej formie graficznej dodatkowe funkcje,  w tym przede wszystkim zakładkę z dostępem do sklepu internetowego. Trwają ostateczne testy funkcjonalności i rozwiązań technicznych, dokonywane są ostatnie poprawki. Klienci uzyskają dostęp do sklepu w drugiej dekadzie sierpnia.
 
Będzie to prawdziwa innowacja na krajowym rynku handlu węglem. Wprawdzie internetowy kanał sprzedaży węgla jest już częściowo wykorzystywany przy sprzedaży detalicznej, lecz dotychczas nie zajmował się tym żaden z dużych krajowych producentów, gwarantujących pochodzenie opału z konkretnych kopalń.
 
Uruchomienie sklepu internetowego przez Katowicki Węgiel rozszerzy i ułatwi dostęp klientom indywidualnym do węgla poprzez poszerzenie zakresu nowoczesnych rozwiązań w organizacji zakupów