popup
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

28.03.2018Nowości w Legendii

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko w sobotę otwiera nowy sezon. Park rozrywki ciągle się zmienia. W środę zaprezentowano jego największą nowość - Bazyliszka. To rodzinna atrakcja w stylu dawnego pałacu strachów, ale w nowoczesnej i interaktywnej formie. Wśród znawców tematu mówi się tu o "Interactive Dark Ride". Bazyliszek, nawiązuje do znanej legendy o potworze zamieniającym ludzi w kamienie. Zabawa polega na przejeździe 6-osobowym wagonikiem przez labirynt  w którym rozgrywa się 7 multimedialnych scen ..... Uczestnicy dostają do ręki laserową broń do walki z potworami i zaczynają się emocje....
Plik dźwiękowy: A_S_bazyl.mp3
Przejazd trwa około 5 minut. Urządzenie jest wyjątkowe na skalę światową. Pierwsze w swoim gatunku łączy trzy technologie: projekcje na multimedialnych ekranach, strzelanie do statycznych celów oraz do obiektów tworzonych w technice video-mappingu. Oznacza to, że uczestnik zabawy porusza się w pewnym stopniu w świecie znanym z kin 3D.

W Legendii, w rozpoczynającym się za kilka dni sezonie pojawią się nowe place zabaw, drugi skład wielkiego rollercoastera, a wiele zmian dotyczy też nagłośnienia, nawierzchni i ogólnej estetyki. Ma być również więcej atrakcji dla najmłodszych dzieci.

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu