popup
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

18.05.2018Nocny horror w Noc Muzeów

Niezależnie od pogody - ma być strasznie. Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie podczas "Nocy Muzeów", będzie próbował przerazić swoich gości, zapraszając ich na "Horror w Skansenie".  Kto lubi dreszczyk emocji zaprawiany mrocznymi żartami powinien w sobotę wieczorem stawić się przed bramą muzeum, mówi jedna z organizatorek zabawy, Anna Macherzyńska-Swoboda..
Plik dźwiękowy: A_S_horror.mp3
O klimat imprezy zadbają między nnymi aktorzy poprzebierani za śląskie bestie. Emocje  gwarantowane, biorąc pod uwagę fakt, że wiele skansenowych ścieżek nie jest oświetlonych a horror zakończy się o północy, koncertem na parkowej scenie.

Sobotni wieczór w ogóle w wielu miastach kraju i regionu upłynie pod znakiem imprez skupionych pod wspólnym hasłem "Noc Muzeów". Większość ekspozycji czy pokazów będzie dostępnych za darmo lub za symboliczną opłatą, choć w niektórych przypadkach trzeba dokonać rezerwacji.  Z pewnością bez rezerwacji można będzie natomiast skorzystać z propozycji Kolei Śląskich, które na Noc Muzeów przygotowują specjalne połączenia...
Plik dźwiękowy: A_S_kosie_noc.mp3
To już kolejny raz, gdy Koleje Śląskie uruchamiają dodatkowe połączenia z okazji Nocy Muzeów. W ubiegłym roku z oferty przewoźnika skorzystało kilkaset osób - największym zainteresowaniem cieszyły się kursy w kierunku Gliwic i Częstochowy.  W miarę możliwości rozkład został tak ułożony, aby zapewnić przesiadki na nocne autobusy.
 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu