popup
Teraz na antenie Radia Fest:

Jerzy Raczek-Fest Śląskie Radio

Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

Fest Sportowy Wywiad

Olga Rybicka
Dziennikarka katowickiej redakcji sportowej TVP
Plik dźwiękowy: olga_rybicka_dziennikarka_sport_katowice_tvp.mp3 >> Pobierz <<
Marek Garmulewicz
Zapasy
Plik dźwiękowy: marek_garmulewicz_zapasy.mp3 >> Pobierz <<
Sylwester 2016 Plik dźwiękowy: sylwester_2016.mp3 >> Pobierz <<
Monika Hojnisz
Biathlon
Plik dźwiękowy: monika_hojnisz_biathlon.mp3 >> Pobierz <<
Kasia Wolniewicz
Nordic Walking
Plik dźwiękowy: kasia_wolniewicz_nordic_walking.mp3 >> Pobierz <<
Michał Chwieduk
Fotograf sportowy
Plik dźwiękowy: michal_chwieduk_fotograf_sportowy.mp3 >> Pobierz <<
Mirosław Orczyk
Koszykówka Zagębie Sosnowiec
Plik dźwiękowy: miroslaw_orczyk_koszykowka_zaglebie_sosnowiec.mp3 >> Pobierz <<
Stanisław Sędkowski
Kibic Górnika Zabrze
Plik dźwiękowy: stanislaw_sedkowski_kibic_gornika_zabrze.mp3 >> Pobierz <<
Wojciech Grzyb
Ruch Chorzów
Plik dźwiękowy: wojciech_grzyb_ruch_chorzow.mp3 >> Pobierz <<
Klub Sportowy GROT
Łucznictwo
Plik dźwiękowy: grot_lucznictwo_ruda_slaska.mp3 >> Pobierz <<
Piotr Pisula
Kajaki
Plik dźwiękowy: piotr_pisula_kajaki.mp3 >> Pobierz <<
August Jakubik
Ultramaratończyk
Plik dźwiękowy: august_jakubik_ultramaratonczyk.mp3 >> Pobierz <<
Piast Gliwice
Futsal
Plik dźwiękowy: piast_gliwice_futsal.mp3 >> Pobierz <<
Marek Motyka
Trener
Plik dźwiękowy: marek_motyka_trener.mp3 >> Pobierz <<
Julia Kozerska
Freediving
Plik dźwiękowy: julia_Kozerska_freediving.mp3 >> Pobierz <<
Szymon Wesołowski
Trener i działacz sportowy
Plik dźwiękowy: szymon_wesolowski_trener_dzialacz_sportowy.mp3 >> Pobierz <<
Jakub Kubielas
Dart
Plik dźwiękowy: jakub_kubielas_dart.mp3 >> Pobierz <<
Marta Zawadzka
PZHL
Plik dźwiękowy: marta_zawadzka_pzhl.mp3 >> Pobierz <<
Orzegowski Rok Sportu Plik dźwiękowy: orzegowski_rok_sportu.mp3 >> Pobierz <<
Leszek Błażyński
Dziennikarz Przeglądu Sportowego
Plik dźwiękowy: leszek_blazynski_dziennikarz_przegladu_sportowego.mp3 >> Pobierz <<
Wiesła Jobczyk
Hokej

Plik dźwiękowy: wieslaw_jobczyk_hokej.mp3

>> Pobierz <<
Trening aerobowy

Plik dźwiękowy: trening_aerobowy.mp3

>> Pobierz <<
Jan Żurek
Górnik Zabrze
Plik dźwiękowy: jan_zurek_gornik_zabrze.mp3 >> Pobierz <<
Prof. dr hab. Jan Ślężyński
AWF Katowice
 
>> Pobierz <<
Bohdan Witwicki
Silesiamarathon
Plik dźwiękowy: bohdan_witwicki_silesiamarathon.mp3 >> Pobierz <<

Paweł Waloszek

Żużel
Plik dźwiękowy: pawel_waloszek_zuzel.mp3 >> Pobierz <<
Engler Bernardyn i Dariusz Ciacia
Wędkarstwo koło nr 92 Halemba
Plik dźwiękowy: bernardyn_engler_ciacia_dariusz_wedkarstwo_kolo_nr_92_Halemba.mp3 >> Pobierz <<
Kleofas
Boks
Andrzej Sługocki
Piast Gliwice
Adrian Parzyszek
Hokej
Plik dźwiękowy: adrian_parzyszek_hokej.mp3 >> Pobierz <<
Adam Kryger
Gwiazda Ruda Śląska
Plik dźwiękowy: adam_kryger_gwiazda_ruda_slaska.mp3 >> Pobierz <<
Mariusz Jurasik
Piłka ręczna
Plik dźwiękowy: mariusz_jurasik_pilka_reczna.mp3 >> Pobierz <<
Henryk Brzoska Plik dźwiękowy: henryk_brzoska_skat.mp3 >> Pobierz <<
Michał Chudzikiewicz Plik dźwiękowy: michal_chudzikiewicz.mp3 >> Pobierz <<
Printimus Pinball Plik dźwiękowy: printimus_pinball.mp3 >> Pobierz <<
Mirosław Mosor Plik dźwiękowy: miroslaw_mosor.mp3 >> Pobierz <<
Andrzej Mateoszek Plik dźwiękowy: andrzej_mateoszek.mp3 >> Pobierz <<
Rafał Kędzior Plik dźwiękowy: rafal_kedzior.mp3 >> Pobierz <<
Leszek Naziemiec Plik dźwiękowy: leszek_naziemiec.mp3 >> Pobierz <<
Dominika Kozak Plik dźwiękowy: dominika_kozak.mp3 >> Pobierz <<
Roman Sowiński Plik dźwiękowy: roman_sowinski.mp3 >> Pobierz <<
Futsal Plik dźwiękowy: futsal.mp3 >> Pobierz <<
Bartłomiej Tomczak Plik dźwiękowy: bartlomiej_tomczak.mp3 >> Pobierz <<
PacoTeam Plik dźwiękowy: pacoteam.mp3 >> Pobierz <<
Dawid Biały Plik dźwiękowy: dawid_bialy.mp3 >> Pobierz <<
Krzysztof Morawiec Plik dźwiękowy: krzysztof_morawiec.mp3 >> Pobierz <<
Turniej Golfa Siemianowice Plik dźwiękowy: turniej_golfa_siemianowice.mp3 >> Pobierz <<
Grzegorz Kapica Plik dźwiękowy: grzegorz_kapica.mp3 >> Pobierz <<

Katarzyna Masłowska

Joanna Rodak

Plik dźwiękowy: katarzyna_maslowska_joanna_rodak.mp3 >> Pobierz <<
Teodor Wawoczny Plik dźwiękowy: teodor_wawoczny.mp3 >> Pobierz <<
Marta Zawadzka Plik dźwiękowy: marta_zawadzka.mp3 >> Pobierz <<
Polski Związek Narciarski Plik dźwiękowy: pzn.mp3 >> Pobierz <<
Robert Walczak Plik dźwiękowy: robert_walczak.mp3 >> Pobierz <<
Krzysztof Sitek Plik dźwiękowy: krzysztof_sitek.mp3 >> Pobierz <<
Jan Kowalski Plik dźwiękowy: jan_kowalski.mp3 >> Pobierz <<
Eugeniusz Sarota Plik dźwiękowy: eugeniusz_sarota.mp3 >> Pobierz <<
Grzegorz Poloczek Plik dźwiękowy: grzegorz_poloczek.mp3 >> Pobierz <<
Donata Chruściel Plik dźwiękowy: donata_chrusciel.mp3 >> Pobierz <<
Engelbert Szolc Plik dźwiękowy: engelbert_szolc.mp3 >> Pobierz <<
Mariusz Czerkawski Plik dźwiękowy: mariusz_czerkawski.mp3 >> Pobierz <<
Marek Stroński Plik dźwiękowy: marek_stronski.mp3 >> Pobierz <<
Cieślak Pochroń Plik dźwiękowy: cieslak_pochron.mp3 >> Pobierz <<
Marek Godziek Plik dźwiękowy: marek_godziek.mp3 >> Pobierz <<
Antoni Piechniczek Plik dźwiękowy: antoni_piechniczek.mp3 >> Pobierz <<
Zuzanna Radecka Pakaszewska Plik dźwiękowy: zuzanna_radecka_pakaszewska.mp3 >> Pobierz <<
Henryk Gruth Plik dźwiękowy: henryk_gruth.mp3 >> Pobierz <<
Magdalena Figura Plik dźwiękowy: magdalena_figura.mp3 >> Pobierz <<
Arkadiusz HANYS Boronowski Plik dźwiękowy: arkadiusz_hanys_boronowski.mp3 >> Pobierz <<
Angel Perez Garcia Plik dźwiękowy: angel_perez_garcia.mp3

>> Pobierz <<

 

 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu