popup
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 22 22
Napisz do nas: antena@radiofest.pl
Znajdź nas na: facebook.com/festradio

FEST Tramwaj 2018

Rozkład jazdy FEST Tramwaju:

 

 

5.12.2018:

Chorzów Batory zajezdnia 11:05
Chorzów Rynek

11:19

11:37

Ruda Śl. Chebzie pętla - punkt regulatorski 12:20
Ruda Śl. Chebzie pętla 12:38
Zaborze pętla 12:54
Biskupice pętla

13:19

13:29

Bytom Pl. Sikorskiego

13:53

14:12

Ruda Śl. Chebzie pętla 14:40
Chorzów Rynek

15:22

15:36

Chorzów Batory zajezdnia 15:52

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Grzegorz Stasiak De Silvers

 

Mona Lisa Karolina i Adam Krawczyk

 

 

6.12.2018:

Chorzów Batory zajezdnia 11:04
Katowice Dworzec PKP 11:22
Katowice Słoneczna pętla 11:31
Siemianowice Pl. Skargi

11:43

11:59

Katowice Słoneczna pętla 12:11
Chorzów Stadion Śl.

12:30

12:50

Katowice Pl. Wolności 13:12
Katowice Dworzec PKP 13:15
Katowice Zawodzie pętla

13:31

13:51

Katowice Pl. Wolności

14:06

Katowice Dworzec PKP 14:09
Katowice Słoneczna pętla 14:17
Brynów pętla

14:42

15:00

Katowice Słoneczna pętla 15:20
Katowice Pl. Wolności 15:29
Chorzów Batory zajezdnia 15:49

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Gregorz Poloczek Kasia Piowczyk Piotr Herdzina

 

Henryk Czich Krzysztof Wierzchowski

 

 

7.12.2018:

Chorzów Batory zajezdnia 11:02
Katowice Dworzec PKP 11:20
Katowice Zawodzie zajezdnia 11:36
Katowice Szopienice Dwór 11:47
Mysłowice Dworzec PKP

12:06

12:16

Sosnowiec Zwycięstwa 12:46
Będzin Rondo 13:05
Będzin Zajezdnia

13:10

13:30

Dąbrowa G. Gołonóg Podstacja pętla

14:00

14:20

Będzin Rondo 14:46
Sosnowiec Dworzec PKP

15:04

Katowice Zawodzie pętla

15:25

Katowice Pl. Wolności

15:38

Chorzów Batory zajezdnia 15:58

Goście na pokładzie tramwaju:

 

Ania Matuszczyk Michalina Starosta i Janusz Drewniok

 

Kuzyn Mix Mariusz Doroz